Вторник, 19.03.2024, 05:41
фк Таврия-Скиф

Пароль:

Главная » Архив материалов
Ось і завершився груповий етап відкритої першості Запорізької обласної організації ВФСТ "Колос" АПК України з футболу.
В групі "В" свою шосту перемогу одержала команда ДЮСШ Приазовське, перегравши з рахунком 3-2 Мелітопольську РДЮСШ.Тож приазовці - перші,мелітопольці-другі. Обидві команди зіграють в фінальній частині першості.В іншому поєдинку бойовою нічиєю 1-1 закінчився матч між "Азовцем"(с.Кирилівка) та ДЮСШ Михайлівка.Кириляни з чотирма очками- треті,Михайлівці з двома очками - посіли останнє місце в групі.
В групі "А" до останнього шостого туру точилися запекла боротьба між трьома командами за вихід до фіналу першості. Команді "СВ-Колос" з Вільнянську в останній грі потрібна була тільки перемога в гостях над "Енергією" з Енергодару.В запеклому поєдинку Вільнянці перемогли з рахунком 3-1 та забезпечили собі вихід до фіналу з другого місця.В паралельному двобої команда Сергія Шершньова-"Таврія-Скіф"(с.Роздол)-перемогла суперників з села Заповітне - команду " ... Читать дальше »
Просмотров: 603 | Добавил: sjl | Дата: 30.06.2013 | Комментарии (0)

Результати 5-го туру відкритої першості з футболу Наближається до свого завершення груповий етап відкритої першості Запорізької обласної організаціїї ВФСТ "Колос" АПК України з футболу. Залишається зіграти останній тур , після чого команди, які відповідно посіли 1 та 2 місця в своїх групах(кожен переможець відповідної групи зіграє в півфіналі з другим місцем протилежної групи), визначатимуть найсильнішого в фінальній частині першості(місце та час фіналу буде визначено після усіх зіграних матчів).
В групі "В" команда ДЮСШ Приазовське, яка ще раніше забезпечила собі вихід з групи, одержала свою чергову п'яту перемогу над Азовцем з Кирилівки з рахунком 2-0.Тепер навіть результат останнього матчу не вплине на розташування в турнірній таблиці Приазовської команди.Вони перші в своїй групі і чекають на свого суперника(другу команду з протилежної групи) в півфіналі.
А ось друге місце і відповідно другу путівку до півфіналу виборола команда Мелітопольської РДЮСШ з села К ... Читать дальше »
Просмотров: 519 | Добавил: sjl | Дата: 27.06.2013 | Комментарии (0)

В середу 19 червня черговий тур зіграли команди відкритої першості Запорізької обласної організації ВФСТ "Колос"АПК України.
В групі "В" все пройшло без сенсацій. Як і очікувалось, команда Мелітопольської РДЮСШ перемогла суперників з Кирилівки("Азовець") з рахунком 8-0.Програвавши після першої половини зустрічі з рахунком 1-0 та мавши чудові шанси забити,гості не змогли все ж стримати мотивованих мелітопольців та врешті-решт пропустили ще 7 м`ячів.
В іншому поєдинку команда Приазовської ДЮСШ з рахунком 6-3 перемогла Михайлівську ДЮСШ, таким чином ставши достроково першим півфіналістом першості.Окрасою поєдинку стали м`ячі михайлівця Шквирі Владислава,дальній постріл якого не залишив шансів голкіперу гостей, та приазовця Пандурського Владислава,який зі штафного удару поклав м`яча в верхній кут воріт господарів.
А ось в групі"А",після зіграних в ній чергових поєдинків, турнірна таблиця стала ще більш заплутанішою, і тепер кожна з чотирьох команд має шанси на в ... Читать дальше »
Просмотров: 540 | Добавил: sjl | Дата: 20.06.2013 | Комментарии (0)

Кращий воротар турниру.
Просмотров: 457 | Добавил: sjl | Дата: 17.05.2013 | Комментарии (0)