Вторник, 23.04.2024, 07:52

Пароль:

Главная » 2013 » Июнь » 27 » Результати 5-го туру відкритої першості з футболу
Результати 5-го туру відкритої першості з футболу
Результати 5-го туру відкритої першості з футболу Наближається до свого завершення груповий етап відкритої першості Запорізької обласної організаціїї ВФСТ "Колос" АПК України з футболу. Залишається зіграти останній тур , після чого команди, які відповідно посіли 1 та 2 місця в своїх групах(кожен переможець відповідної групи зіграє в півфіналі з другим місцем протилежної групи), визначатимуть найсильнішого в фінальній частині першості(місце та час фіналу буде визначено після усіх зіграних матчів).
В групі "В" команда ДЮСШ Приазовське, яка ще раніше забезпечила собі вихід з групи, одержала свою чергову п'яту перемогу над Азовцем з Кирилівки з рахунком 2-0.Тепер навіть результат останнього матчу не вплине на розташування в турнірній таблиці Приазовської команди.Вони перші в своїй групі і чекають на свого суперника(другу команду з протилежної групи) в півфіналі.
А ось друге місце і відповідно другу путівку до півфіналу виборола команда Мелітопольської РДЮСШ з села Костянтинівка,обігравши в досить не простому для них матчі команду Михайлівської ДЮСШ.Поступаючись по ходу поєдинку 0-1, команда Володимира Федорця забила три голи у відповідь.Тож друге місце в групі і півфінал,який їх очікує проти першої команди з групи"А".
Своєї другої поразки,але вже на своєму полі, потерпіла так добре розпочавши цю першість Вільнянська команда "СВ-Колос".В драматичному поєдинку вона поступилися з рахунком 3-4 команді "ЗОК ДЮСШ Колос-Степной" з Заповітного.Тепер в останньому поєдинку в гостях проти енергодарської команди вільнянцям необхідна тільки перемога,щоб вийти до фінальної частини першості.
Самі ж енергодарці-команда "Енергія"- зазнали нещівної поразки з великим рахунком 7-1 від команди з михайлівського району "Таврія-Скіф", чим і позбавили себе будь-яких шансів на вихід з групи.Останній матч вдома для них вже нічого не вирішує,чого не скажеш про матч між їхніми опонентами( "ЗОК ДЮСШ Колос-Степной" та "Таврія-Скіф"),які в очному двобої визначатимуть переможця групи.
Очікуємо результатів 6-го,заключного туру,який відбудеться цієї п`ятниці 28 червня,а поки що Вашій увазі представлено звіт про зіграні матчі середи та становище у турнірних таблицях:

1)«Азовець»(с. Кирилівка) -«ДЮСШ Приазовське»(с.Нововасилівка) - 0-2 (0-1)
голи:Муцараєв(23),Шевченко(41)
2)«Мелітопольська РДЮСШ»(с.Костянтинівка) - «ДЮСШ Михайлівка» (с.Михайлівка) - 3-1(1-1)
голи:Павук(32,47),Гончаров(42) - Марчук(25)
Попередження:Висоцький(64) - (Мелітопольська РДЮСШ) - Дупін(46)-(ДЮСШ Михайлівка)
3)«СВ-Колос» (м.Вільнянськ) - «ЗОК ДЮСШ Колос - Степной» (с.Заповітне) - 3-4 (2-3)
голи:Бабіч(7),Сосна(29),Коваленко(37) - Лосевський(9,49),Попович(11,+22)
Попередження:Зіненко(55)-(Св-Колос)
4)«Таврія-Скіф» (с.Роздол) - «Енергія» (м. Енергодар) - 7-1 (2-1)
голи:Бороденко(6,65),Дворнік(8),Мельничук(39),Іванов(44,53,55) - Холод К.(30)
Попередження:Бороденко(34)-(Таврія) - Холод К.(28),Багуєв(37),Холод В.(69)-(усі Енергія)

Просмотров: 520 | Добавил: sjl | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
«  Июнь 2013  »

Раздол